Bydlení Na Kopečku, byt č. 51

  • podlaží: 5.NP
  • dispozice: 2+kk
  • vnitřní užitná plocha: 62,66 m2 + terasa 21,98 m2
  • celková užitná plocha: 84,64 m2
  • stav: PRODÁNO

Přehledná dispozice bytu

Prémiový byt č. 51 je v pátem ustupujícím podlaží a reprezentuje jeden ze dvou luxusních bytů s prostornými terasami. Je navržen s dispozicí 2+kk, která je dnes stále preferovanější. Uspořádání otevřeného prostoru a jedné ložnice je ideální pro mladou dvojici, pro dvojici přátel a samozřejmě i pro jednoho člověka.

Byt je orientovaný na jih, kde mu vévodí rozlehlá terasa, kterou si zamilujete. Je přístupná velkými francouzskými okny z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Byt má koupelnu se sprchovým koutem a  WC. Pro vaše pohodlí je pak doplněn komorou s místem pro pračku a sušičku, uskladnění věcí, ale použitelnou i jako šatna.

Byt je podle nejmodernějších trendů vybaven okny s izolačním trojsklem a předokenními hliníkovými žaluziemi na dálkové ovládání, řízeným větráním s rekuperací, podlahovým vytápěním, dveřním videotelefonem, přípojkou internetu i TV se SAT. Dům je vybaven kamerovým systémem, parkováním a kolárnou v nejnižších patrech.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Velký, prosvětlený komfortní obývací pokoj s kuchyňským koutem. Místo, pro život, místo pro společné soužití. V pokoji najdete dopstatek místa pro kuchyň, jídelní stůl i sedací spoupravu. Velká francouzská okna vám, poskytnou dostatek světla a propojí vás s navazující terasou.

Nadstandardní terasa zvětšuje obytný prostor

Dopřejte si luxusu terasy v centru města o výměře 22 m2. Můžete si na ní pěstovat květiny, sednout si s kávou, nebo i obědem, lehnout a realaxovat, nebo si na ní udělat své malé wellness. Při silném slunci vás může ochránit roztahovací markýza.

Ložnice pro vaše soukromí

Kvalita spánku je pro zdravý život důležitá a je proto nezbyné, aby i prostor pro spánek byl kvalitní.

Na citlivé uspořádání ložnice, sladění barev a kvalitní design byste proto neměli zapomenout.

Komora, nedocenitelná místnost v bytě

Komora přístupná z chodby nabízí široké využití. Je to neocenitelný prostor pro mnoho využití. Použitelná i jako šatna.

Předsíň, chodba

Předsíň, vstupní hala. Centrální prostor propojující všechny místnosti vašeho bytu. Vaše vizitka i uvítací místnost pro návštěvy.

Moderní koupelna s toaletou

Koupelna v provedení Exkluziv nabízí moderní obklady a dlažbu z části v dezénu dřeva a z části šedé přírodní barvy, kvalitní umývadlo s baterií i sprchový set. V ceně je i popdsvětlené zrcadlo a skleněná zástěna u sprchy.


Poznámka: vizualizace standardních materiálů pro koupelny jsou přesnější na stránce Standardy. 

Alternativní  designový návrh bytu č. 51

Pro vaši inspiraci přikládáme fotagalerii s jiným návrhem vybavení bytu