Bydlení Na Kopečku, byt č. 43

  • podlaží: 4.NP
  • dispozice: 3+kk
  • vnitřní užitná plocha: 84,72 m2 + lodžie 4,01 m2
  • stav: PRODÁNO

Přehledná dispozice bytu

Příjemně a s architektonickým citem řešený byt č. 43 má optimální velikost přes 80m2. Nabízí vše, co od takové bytu požadujete. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a lodžií, 2 další pokoje, komoru/šatnu, koupelnu se sprchovým koutem i samostatné WC. Lodžie i okno obývacího pokoje jsou orientovány na jih, ostatní okna na jihovýchod.

Byt je podle nejmodernějších trendů vybaven okny s izolačním trojsklem a předokenními hliníkovými žaluziemi na dálkové ovládání, řízeným větráním s rekuperací, podlahovým vytápěním, dveřním videotelefonem, přípojkou internetu i TV se SAT. Dům je vybaven kamerovým systémem, parkováním a kolárnou v nejnižších patrech.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a příjemnou lodžií. Pohodlné místo k odpočinku, zábavě a společnému setkávání celé rodiny. Dnes již neplní jen reprezentativní místo pro návštěvy, ale je to  víceúčelový prostor a je třeba jej zařídit podle toho, jak jej rodina bude využívat.

Ložnice pro vaše soukromí

Ložnice je důležitou součástí bytu. Měla by být harmonicky útulná, aby na vás před spaním i po probuzení příjemně působila. A zároveň, aby nejlépe odrážela váš styl. A třeba jí na chvíli využije i někdo jiný z vaší rodiny...

Na ložnici navazuje komora/šatna

Z ložnice je přístupná šatna, kam se vejde více, než byste čekali. Můžete jí využít plně jako šatnu, nebo v kominaci jako úložný prostor. Připravili jsme zde pro vás i přípojky vody pro pračku a sušičku, aby nerušily v koupelně. 

Dětský pokoj

Další pokoj můžete využít jako moderní dětský pokoj pro miminka, předškolní děti a školáky, až po teenagery. Až se osamostatní, můžete jej využít například jako pracovnu, nebo pokoj pro hosty.

Vstupní hala

Předsíň s chodbou se s vámi loučí při odchodu a vítá vás při návratu domů. Propojuje celý váš byt a je hlavní spojnicí v bytě.  Je to také první místnost, se kterou seznámí vaše návštěva a získá první dojem.

Moderní koupelna a samostatné WC

Stylová koupelna se sprchovým koutem a dvěma umyvadly i podsvětleným zrcadlem (dvě verze). Samostatné toaleta se závěsným WC a umyvadlem. Vše vám nabízíme již v základní ceně bytu. Pokud byste měli jiný vkus, je možné je přizpůsobit.


Poznámka: vizualizace standardních materiálů pro koupelny jsou přesnější na stránce Standardy.