Bydlení Na Kopečku, byt č. 34

  • podlaží: 2.NP
  • dispozice: 3+kk
  • vnitřní užitná plocha: 84,72 m2 + lodžie 4,01 m2
  • stav: PRODÁNO

Přehledná dispozice bytu

Dispozice všech bytů v projektu Bydlení Na Kopečku jsou řešeny s citem a uměním pro využití prostoru. Byt č. 34 s optimální velikostí přes 80m2, má obývací prostor s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem na lodžii. U bytu nechybí vedle koupelny se sprchovým koutem i samostatné WC a komora, která najde mnoho využití.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a příjemnou lodžií. Místo pro vaše pohodlí, pro společné trávení času celé rodiny a zároveň reprezentativní místo pro vaše návštěvy.

Ložnice pro vaše soukromí

Pohodlná ložnice je důležitou součásti bytu. Měla by odpovídat vašim potřebám, a přitom umožnit klidný spánek a odpočinek. Designových možností je velmi mnoho. Viz. i ukázky u jiných bytů tohoto projektu.

Na ložnici navazuje komora/šatna

Komora vedle ložnice se dá použít jako šatna a nahradit tak skříně v bytě, který je pak vzdušnější. Zároveň může sloužit k umístění pračky, sušičky i jako odkládárna méně užívaných věcí. Vejde se tam opravdu hodně.

Dětský pokoj

Další pokoj v bytě využijete jako dětský pokoj a upravíte si jej podle věku dětí. Případně se pokoj dá využít jako pracovna, nebo pokoj pro hosty. Je to na vás.

Vstupní hala

Předsíň i chodba jsou hlavní spojnice v bytě a zároveň vstupní branou do vašeho domova.

Moderní koupelna a samostatné WC

Koupelna i samostatné WC jsou již v ceně bytu vybaveny kvalitními obklady, dlažbou a zařizovacími předměty. Přesto je  můžeme přizpůsobit podle vašich přání.


Poznámka: vizualizace standardních materiálů pro koupelny jsou přesnější na stránce Standardy.

Stejné byty v jiném designu najdete pro inspiraci o 1 patro výše a 1 patro níže.

Byt 24

Byt 43