Bydlení Na Kopečku, byt č. 31

  • podlaží: 3.NP
  • dispozice: 3+kk
  • vnitřní užitná plocha: 92,67 m2 + lodžie 4,39 m2
  • stav: PRODÁNO

Přehledná dispozice bytu

Jihozápadně orientovaný byt s nadstandardní velikostí nad 90m2, má obývací prostor s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem na lodžii. Dvě ložnice (ložnice+dětský pokoj nebo pracovna) doplňuje koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Byt je vybaven komorou s místem pro pračku a sušičku, uskladnění věcí, ale použitelnou i jako šatna. Směrem na jih je se vstupem s kuchyňské části a obývacího pokoje umístěna lodžie.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem a lodžií

Komfortní prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem a lodžií

Ložnice pro vaše soukromí

Ložnice, místo, které slouží většině lidí jako zdroj energie a odpočinku. Její důležitost si zaslouží citlivé uspořádání a kvalitní design.

Komora, nedocenitelná místnost v bytě

Komora přístupná z chodby nabízí široké využití. Je to neocenitelný prostor pro mnoho využití. Použitelná i jako šatna. Viz. jiné designové návrhy u jiných bytů.

Dětský pokoj

Dětský pokoj, pracovna, fitness místnost. Další pokoj nabízí mnoho využití a dá se upravit podle početnosti vaší rodiny i zálib.

Předsíň, chodba

Předsíň s chodbou propojí všechny místnosti vašeho bytu. I s jejím využitím se dá pracovat. U prostorné chodby oceníte možnost umístění úložné skříně.

Moderní koupelna s toaletou

Moderní koupelna se závěsným WC vybavená kvalitními obklady, dlažbou a zařizovacími předměty. Přizpůsobení vašemu vkusu je samozřejmě po dohodě možné.


Poznámka: vizualizace standardních materiálů pro koupelny jsou přesnější na stránce Standardy.

Stejné byty v jiném designu najdete pro inspiraci o 1 patro výše a 1 patro níže. Jen mají jinou koupelnu a chodbu.

Byt 41

Byt 21