Bydlení Na Kopečku, byt č. 23

  • podlaží: 2.NP
  • dispozice: 1+kk
  • vnitřní užitná plocha: 48,32 m2 + lodžie 4,01 m2
  • stav: PRODÁNO

Přehledná dispozice bytu

Nadstandardně velký  byt 1+KK  s  lodžií a okny orientovanými na jih. Prostorný byt s koupelnou a velkou komorou nabízí široké využítí. Dobře poslouží jak pro začínající rodinu, tak poskytne ideální pohodlí i pro seniory.

Byt je podle nejmodernějších trendů vybaven okny s izolačním trojsklem a předokenními hliníkovými žaluziemi na dálkové ovládání, řízeným větráním s rekuperací, podlahovým vytápěním, dveřním videotelefonem, přípojkou internetu i TV se SAT. Dům je vybaven kamerovým systémem, parkováním a kolárnou v nejnižších patrech.

Obytný pokoj s kuchyňským koutem

Velmi prostorný obytný pokoj se vstupem na lodžii. Dispozice nabízí širokou škálu využití. Přiložená fota pro inspiraci ukazují velkou kuchyňskou linku s jídelním pultem, rozkládací sedačku s televizním posezením, i kout pro klidné pracovní místo s počítačem. Vše máte pohromadě a přitom s dostatkem volného prostoru.

Komora a šatna

Neocenitelnou místností v menším bytě je komora. Umožní uskladnění mnoha věcí a lepší využití ostatních obytných prostor. U garsonek pak nahradí skříně a jiné úložné prostory. Do komory jsou přívody vody a odpadu pro umístění pračky, sušičky.

Lodžie rozšíří váš byt

Lodžie propojí váš byt s přírodou. V letních teplých měsících zlepší příznivé klima bytu, velké balkonové dveří urychlé větrání a zvyšují osvětlení místnosti přirozeným denním světlem.

Vstupní chodba - předsíň

Příjemná předsíň s možností úložného prostoru vás přivítá po návratu domů. Z předsíně se vstupuje do prostorné šatny, koupelny s WC a do obývacího pokoje.

Moderní koupelna s WC

Moderní koupelna se sprchou a WC nabízí vše, co potřebujete. Již v základním vybavení koupelen jsou kvalitní obklady, dlažba a zařizovacími předměty - závěsné WC, sprchové hlavice i umývadlo s baterií. Koupelnu si můžete přizpůsobit podle vašich přání.


Poznámka: vizualizace standardních materiálů pro koupelny jsou přesnější na stránce Standardy.

Stejný byt v jiném designu najdete pro inspiraci o 1 patro výše.

Byt 33