Bydlení Na Kopečku, byt č. 22

  • podlaží: 2.NP
  • dispozice: 1+kk
  • vnitřní užitná plocha: 35,85 m2 + komora v 1.n.p.: 3,92 m2
  • stav: PRODÁNO​

Přehledná dispozice bytu

Útulný, jižně orientovaný byt 1+KK  s  koupelnou, předsíní a komorou ve sklepním podlaží. Byty 1+KK se s oblibou používají jako startovací, pro singly i mladé páry, ale také i jako doplňkové bydlení poskytující zázemí v centru města.

Byt je podle nejmodernějších trendů vybaven okny s izolačním trojsklem a předokenními hliníkovými žaluziemi na dálkové ovládání, řízeným větráním s rekuperací, podlahovým vytápěním, dveřním videotelefonem, přípojkou internetu i TV se SAT. Dům je vybaven kamerovým systémem, parkováním a kolárnou v nejnižších patrech.

Obytný pokoj s kuchyňským koutem

Promyšlený  prosvětlený obytný prostor pro žití, spaní i odpočívání. Vše nejnutnější máte pohromadě. A přitom i zde můžete uplatnit designové řešení od minimalismu, až  po útulné maximálně prostor využívající řešení.

Vše tak, aby se vám, nebo vašim blízkým v bytě dobře bydlelo.

Vstupní chodba - předsíň

I když se jedná o malý byt, předsíň nabízí dostatek prostoru pro pohodlný vstup a dokonce i umístění šatní skříně. Z předsíně pak vstoupíte do obývacího pokoje, nebo do koupelny.

Moderní koupelna a samostatné WC

Koupelna se sprchou a WC. Již v základním vybavení jsou kvalitní obklady,  dlažba a zařizovacími předměty. I tuto koupelnu si můžete přizpůsobit podle vašich přání.

Poznámka: vizualizace standardních materiálů pro koupelny jsou přesnější na stránce Standardy.

Stejný byt v jiném designu najdete pro inspiraci o 1 patro výše.

Byt 32