Bydlení Na Kopečku, byt č. 21

  • podlaží: 2.NP
  • dispozice: 3+kk
  • vnitřní užitná plocha: 92,43 m2 + lodžie 4,39 m2
  • stav: PRODÁNO​  

Přehledná dispozice bytu

 Jihozápadně orientovaný byt s nadstandardní velikostí nad 90m2, má obývací prostor s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem na lodžii. Dvě ložnice (ložnice+dětský pokoj nebo pracovna) doplňuje koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Byt je vybaven komorou s místem pro pračku a sušičku, uskladnění věcí, ale použitelnou i jako šatna. Směrem na jih je se vstupem s kuchyňské části a obývacího pokoje umístěna lodžie.

Byt je podle nejmodernějších trendů vybaven okny s izolačním trojsklem a předokenními hliníkovými žaluziemi na dálkové ovládání, řízeným větráním s rekuperací, podlahovým vytápěním, dveřním videotelefonem, přípojkou internetu i TV se SAT. Dům je vybaven kamerovým systémem, parkováním a kolárnou v nejnižších patrech.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem a lodžií

Komfortní prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem. Hlavní a nespornou výhodou tohoto řešení je společné soužití členů rodiny i při přípravě jídla. Společný prostor nabídne jeho obyvatelům velkorysé místo pro život. I při přípravě jídla zůstanete stále v kontaktu s vaší případnou návštěvou. Najíst a posedět si můžete i venku v útulné lodžii.

Ložnice pro vaše soukromí

Ložnice, místo, které slouží většině lidí jako zdroj energie a odpočinku. Její důležitost si zaslouží citlivé uspořádání a kvalitní design.

Komora, nedocenitelná místnost v bytě

Komora přístupná z chodby nabízí široké využití. Je to neocenitelný prostor pro mnoho využití. Použitelná i jako šatna. Viz. jiné designové návrhy u jiných bytů.

Dětský pokoj

Dětský pokoj, pracovna, fitness místnost. Další pokoj nabízí mnoho využití a dá se upravit podle početnosti vaší rodiny i zálib.

Předsíň, chodba

Předsíň s chodbou propojí všechny místnosti vašeho bytu. I s jejím využitím se dá pracovat. U prostorné chodby oceníte možnost umístění úložné skříně.

Moderní koupelna a samostatné WC

Moderní koupelna i samostatné WC jsou již v ceně bytu vybaveny kvalitními obklady, dlažbou a zařizovacími předměty. Přizpůsobení vašemu vkusu je samozřejmě po dohodě možné.


Poznámka: vizualizace standardních materiálů pro koupelny jsou přesnější na stránce Standardy.

Stejné byty v jiném designu najdete pro inspiraci o 1 a 2 patra výše.

Byt 31 (jiná chodba a koupelna)

Byt 41